Щоб акумулювати великий масив інформації і працювати з ним, необхідно спеціальне програмне забезпечення.

У Everyday розроблено програмне забезпечення для дієтологів, сімейних лікарів та фітнес-тренерів , що дозволяє планувати меню і фізичні навантаження для кожного споживача послуги

Досвідчений дієтолог, який працює не один рік, вже має шаблони готових програм харчування, які він може внести в  смотреть видео«Базу готовых рационов» від Everyday і потім коригувати під індивідуальне завдання нового клієнта, це набагато швидше, ніж створити з «нуля».

Такий софт дозволяє зберігати «золотий запас» програми в одному місці, економити час обслуговування однієї людини і, як наслідок, збільшити потік зацікавлених.

При цьому зберігається індивідуальний підхід і якість. В базу швидко і легко вносити зміни, поступово доводячи програми до досконалості. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить користування приємним і швидко входить в звичку.

Напрацьованими базами також можна обмінюватися або ділитися з менш досвідченими колегами. Для старту початківець дієтолог може скористатися вже готовими раціонами, закладеними в програмі, підкоригувавши якщо потрібно.

Зручна смотреть видео база раціонів з уже прорахованими показниками БЖУ, клітковини і води допомагає підібрати страви і продукти для конкретного завдання з урахуванням сезонності. За допомогою бази забезпечується досить гнучкий підхід до створення професійної програми дієтолога. Можна додавати / прибирати продукти, страви, змінювати кількість води.

У базі раціонів зібрані також рецепти страв із зазначенням калорійності і вмісту білків, жирів, вуглеводів.

Доступний і зрозумілий інтерфейс дозволяє копіювати, видаляти, переносити як ціле меню, так і час прийому їжі.

У Everyday Studio можливо створювати свої раціони чотирма способами:

– на основі плану харчування клієнта

– на базі чернетки

– копіювання існуючого план

– з нуля в бібліотеці раціонів

Раціон легко вставляється в щоденник клієнта, просто переноситься мишкою в планувальник. Ви також можете редагувати його в режимі реального часу. Мобільний додаток, яке встановлює ваш клієнт, дає можливість йому відразу побачити ці зміни і врахувати в своєму повсякденному житті.

Наприклад, ваш підопічний вніс в додаток незапланований прийом їжі, і Ви тут же можете відкоригувати такі прийоми – перенести або зменшити калорійність.

За допомогою вбудованого планувальника можна планувати і бачити відразу весь тиждень, розписану по годинах.

Враховуються навіть питний режим і тренування. В рамках кожного дня вказані всі необхідні прийоми їжі з зазначенням страв. Їх можна додавати, переміщати або видаляти.

Натиснувши на блюдо – відкривається інформація про кількість калорій, ваги страви і склад нутрієнтів. Враховуються також сіль і приправи. На цій же сторінці вказується і рецепт, що особливо корисно для людей, ретельно виконують рекомендації фахівця.

У роботі кожного дієтолога настає момент, коли при збільшенні кількості замовників виникає необхідність врахування великої кількості різноманітних даних – стан організму, енергетичні потреби, звички в харчуванні. Щоб отримати всі ці дані, потрібна як мінімум двогодинна зустріч. При великому потоці – це колосальна «втрата» часу.

Для прискорення роботи в Everyday створений Онлайн-тест «Аналіз образу життя і харчування» з 78 питань. Тепер відвідувач може скористатися ресурсом і відповісти на питання у зручний для нього час. Дієтолог в результаті отримує оцінку роботи всіх систем (травної, опорно-рухової, нервової, серцево-судинної), добову потребу в калоріях і нутрієнтах, перелік рекомендованих і не рекомендованих продуктів.

На основі цього аналізу складається професійна програма харчування і фізичних навантажень, що враховує персональні цілі.

Це можуть бути

  • програма корекції ваги
  • набір м’язової маси для спортсменів
  • дієти при певних хворобах і т.п.

Конструктор Everyday Studio полегшує роботу дієтолога або фітнес-тренера з обліку всіх параметрів, пов’язаних з веденням клієнтів, а велика база раціонів допомагає скласти професійну програму харчування практично для кожної людини, незалежно від ваги, навантажень, хвороб і персональних цілей.

Де б ви не знаходилися – в будь-якій точці світу, де є інтернет, ви не залишаєте своїх підопічних без допомоги і можете оперативно керувати супроводом клієнтів онлайн.