З якої бази взяті продукти при складанні меню для Клієнта?

Наш список продуктів – це компіляція двох великих довідників.

Первий довідник – це база Міністерства Сільського Господарства США. Щорічно цей довідник оновлюється, вказуючи докладні характеристики всіх ходових продуктів. Тут описано близько 6 000 продуктів. Але оскільки наша програма орієнтована більше на вітчизняних користувачів, ми доповнили нашу базу продуктами місцевого походження. Для цього ми взяли довідник «Хімічний склад російських харчових продуктів» під редакцією І. М. Скурихина.

Ми об’єднали ці два довідника і у нас вийшла велика база харчових продуктів. Деякі продукти були додатково додані нашими дієтологами.

Для того, щоб побачити з якої бази узятий продукт, необхідно зайти в розділ «Біблиотека», вибрати  «Продукти» і в пошуку написати  родукт, який Вас цікавить. У результатах списку Ви побачите поруч з продуктом не тільки калорійність і співвідношення основних нутрієнтів, а й головне джерело, звідки була взята інформація про цей продукт.

база продуктов

Доступ до страв інших дієтологів

Ще у нас часто запитують дієтологи – «Чи буде доступ при складанні страв до баз інших дієтологів?» У дієтолога не буде доступу до баз, сформованим іншими користувачами Everyday Studio. Рівнозначно, як і додані продукти / страви не будуть доступні іншим користувачам.

Кожному новому користувачеві Everyday Studio доступні 4 бази продуктів:

  • База продуктів Everyday
  • База продуктів з Довідника І.М. Скурихина (більше 1 тис. Продуктів).
  • База продуктів з Довідника Міністерства сільського господарства США (понад 8 тис. Продуктів).
  • Своя база. Це додані Вами особисто продукти

І 2 бази страв:

  • База страв Everyday – вибірка найпоширеніших страв. Оскільки немає офіційних довідників страв з приведенням докладного змісту всіх використаних інгредієнтів (продуктів), ми формуємо власний довідник страв на основі продуктів з довідників, перерахованих в пп.1-3.
  • Своя база. Це додані Вами особисто страви.