Зараз у суспільстві величезний запит на здоровий образ образ життя. Розмова йде про спорт, про правильне харчування, постійне піклування про своє здоров’я . Компанія «Everyday на службі у сімейного лікаря – ми популяризуємо принципи здорового образу життя, допомагаємо сімейному лікареві надати свою послугу – «Одужання» , пацієнту!

Для чого це потрібно сімейному лікареві?

Медична реформа зроблена так, що пацієнт тепер обирає свого лікаря, і тепер на ринку з’явилась справжня конкуренція. Завдання  сімейного лікаря – не тільки надати якісну медичну послугу, але і пояснити пацієнту, чому варто звернути увагу на образ життя: звички харчування, вживання рідини, фізичні навантаження. Ми можемо зробити так, щоб пацієнти отримували здоров’я при зверненні до Вас.

препараты

«Everyday Studio» – АРМ сімійного лікаря, який покращить Вам роботу. Наші продукти по програмному забезпеченю дозволят перевести ведення амбулаторних карт, весь внутрішній документообіг в електронний вигляд. Ви зможете забути про мільйоні листків, величезні папки з документами і картами. Необхідна інформація про призначення и попередні записи відвідувань будут знаходитись буквально за мить.

Варто відмітить, що у нас можливо придбати пакети послуг як для клінік, так і для самостійно практикуючих сімейних лікарів.

Що ми пропонуємо?

Ми маємо готовий програмний продукт: каталог препаратів, готові раціони харчування, планувальник дня пацієнта, зручний мобільний додаток для призначення препаратів , прийомів їжі, фізичних навантажень – додаток нагадає вашому пацієнту про необхідність прийняти ліки.

Готовые рационы при различных заболеваниях

Співпраця зі студією «Everyday» допоможе сімейному лікареві автоматизувати спілкування з пацієнтом. Ви займаєтесь своєю справою і не відволікаєтесь на рутинні запитання. Цю проблему ми вирішуємо за Вас. Ви зможете займатись виключно тією справою, яка Вам подобається- медициною. Тією благородною справою, яку Ви обрали для себе.

Комп’ютерні технологію сьогодні повність змінюють світ, підхід до бізнесу і навіть світову політику. За допомогою правильних дій в інтернеті стають президентами і лідерами в свої галузі. І не варто думати, що в медицині і сфері здоров’я є кардинальні відмінності. Спеціально створений софт сімейного лікаря дозволить заявить, що ви дійсно першокласний спеціаліст і готові допомогти в самих складних ситуаціях.

Комп’ютерне рішення для сімейного лікаря, яке пропонує команда «Everyday», являється оптимальним поєднанням ефективності і вартості