Харчова цінність продуктів відіграє важливу роль в схудненні без шкоди для здоров’я. Процес зниження ваги потребує раціонального підходу до харчування. Новачкам досить складно нормалізувати свій раціон, а спеціалістам в сфері харчування і фітнес- тренерам важко регулювати графік прийому їжі своїх клієнтів на словах.

Одним із ключових моментів в складенні збалансованого харчування і скидання зайвої  ваги є енергетична цінність харчових продуктів. Овочі, м’ясо, молочні продукти , каші – все це має свій калорійний і енергетичний запас. Важливо – правильно підібрати склад продуктів на кожен день.

Харчова цінність продуктів харчування- для чого це потрібно?

Спеціалісти стверджують , що вага регулюється не тільки тренуваннями в спортивному залі, більшу половину успіху приносить правильне, раціональне харчування кожного дня. Як можна добитись ефекту від бігової доріжки, якщо після занять «спортсмен» з’їсть декілька жирних котлет, зап’є це солодкою водою, а трішки пізніше поласує печивом.

Підрахунок калорій щоденного раціону необхідно поставити собі за ціль. Заняття може здатись нецікавим, але питання про те як до цього підійти. Програмне забезпечення «Everyday Studio» вирішує цю проблему дуже просто :

 • Зручний та продуманий інтерфейс;
 • Приємний дизайн;
 • Величезна інформаційна база;
 • Багато різних цікавих фішок.

Таблиця харчової цінності продуктів – якій довірять ?

Більшість списків, представлених в інтернеті, дуже узагальненні, нерідко із застарівшими даними.

Наприклад, плануєш свій раціон на один день. В меню вносиш курячу відбивну, рис, декілька помідорів, стакан соку, декілька яєць і т.д. Що нам показує стандартна таблиця знайдена на просторах інтернету? Тільки загальні фрази – м’ясо, рис, сік, яйце. Але яке м’ясо, який рис?

Калорійність перепелиного і курячого яйця відрізняються. Куряча чи свиняча відбивна будуть значно відрізнятись не тільки в калоріях, але і в складі жирів , білків і вуглеводів.

Тому часто такі графіки харчування, складені на швидку руку без врахування різних харчових нюансів,  зовсім неефективні.

«Everyday Studio» – користь для клієнта, комфорт для спеціаліста.

Де знайти таблицю калорійності продуктів? Як скласти свій графік прийому їжі? Ці і ще багато запитань відпадають самі по собі. Адже «Everyday Studio» це велика, достовірна база! До того ж, це дуже ефективний та зручний «місток» між дієтологом , фітнес- інструктором і тим, хто хоче, щоб там не сталось схуднути

 Придбати “Everyday Studio”

Програмне забезпечення «Everyday Studio» значно спрощує контакт між клієнтом і спеціалістом в сфері харчування. Харчова цінність продуктів представлена в детальній і дуже продуманій системі, тому цілком не обов’язково шукати сумнівну інформацію в інтернеті. Дієтолог або фітнес- тренер визначає, які продукти актуальні для конкретного клієнта – в залежності від віку, ваги, інтенсивності і безпосередньо програми тренувань.

В результаті, задача спеціаліста – за допомогою зручної програми скласти та слідкувати за харчуванням свого клієнта, задача клієнта – додержуватись призначень.

Для чого кожного дня відвідувати десятки інтернет-ресурсів в пошуку інформації ,якщо на телефон можна встановити зручний, затишний, завжди допомагаючий мобільний додаток

Переваги «Everyday Studio» очевидні:

  • Детальний склад продуктів ; харчова цінність , білковий і вуглеводневий склад, жири;
  • Постійний контакт з клієнтом, коректування програми схудненя за раховані секунди;
  • Зручний та продуманий щоденник у вигляді великого календаря , де можна записувать не тільки «продуктові запитання» , але і види і час тренувань, кількість тренувань і т.д;
  • Можливість роздрукування будь якої інформації із особистого щоденника

  «Everyday Studio» бореться з лінивими. Тепер вони завжди під контролем у спеціаліста. Зайдучи в програму і обравши вкладку «Клієнти», він легко зможе проконтролювати, як виконується його план, наскільки він ефективний, на скільки кілограм схуд клієнт

  ПЗ «Everyday Studio» – чудова можливість для дієтологів, фітнес-тренерів покращити ефективність схуднення/набору ваги та тренувального процесу, а для Клієнта – відкинути лінь, повищити відповідальність і добитись серйозних результатів

 

Придбати «Everyday Studio»