Отримати бажану стрункість, виглядати молодше і бути здоровими мріють багато. За даними ВООЗ наше здоров’я на 55% залежить від способу життя. Завдання кожного фахівця в галузі дієтології – мотивувати клієнта чесно відповісти на питання: «Який Ваш спосіб життя? Чи правильно Ви харчуєтеся? Чи готові Ви змінити на краще своє життя? ».

Як оцінити свій спосіб життя і харчові звички?

Бажаючі схуднути, прекрасно обізнані про шкоду жирних, борошняних і солодких продуктів, розуміють, що фізичні навантаження необхідні організму, але сила звички велика, дуже важко себе обмежувати в їжі і змушувати виконувати вправи. Першим кроком на шляху до здорової ваги повинна стати об’єктивна оцінка способу життя і харчових звичок. Компанія Everyday для клієнтів і фахівців в області дієтології розробила унікальний онлайн-тест. смотреть видео “Аналіз образу життя і харчування”

тест Анализ образа жизни и питания

Тест досить великий (78 питань), складається з чотирьох розділів:

 – Особисті дані (4 питання);

– Анкетні дані (15 питань);

– Аналіз способу життя (48 питань);

– Як ви харчуєтеся (11 питань).

шаг 1 вопросы

 

Поради щодо заповнення форми онлайн-теста

Компанія Everyday створила цей смотреть видео тест для того, щоб повернути людям стрункість і здоров’я, а колегам допомогти в роботі. Для отримання найбільш достовірного результату, слід дотримуватися кількох правил.

Відповідати чесно. Повірте, ніхто нікого не стане засуджувати, наприклад, за надмірну вагу і любов до смаженої їжі перед сном. Ми щиро бажаємо допомогти.

 – Заповнювати всі розділи. Потрібно детально розписати всі пункти без винятків, в цьому випадку аналіз буде повним і точним

Не поспішати з відповідями. Деякі питання, що стосуються способу життя, можуть спочатку поставити в глухий кут. Подумайте, перш ніж дати  відповідь

10 хвилин заповнення замінюють 2 години спілкування!

І незабаром клієнт на електронну пошту отримає докладну відповідь дієтолога.

результаты анализа по питанию

Що включають в себе результати тестування?

Крім докладної оцінки стану організму, клієнту додатково будуть надані рекомендації дієтолога. Відповідь складається з наступних розділів:

Оцінка систем організму (травна, серцево-судинна, нервова, ендокринна, опорно-рухова та ін.);

 – Енергетичні потреби (індекс маси тіла, добова калорійність, добова потреба в білках, жирах вуглеводах);

Рекомендації з харчування (перелік рекомендованих продуктів, список продуктів, які слід виключити, питний режим і ін.).

Кому знадобиться цей тест? 

Тест «Аналіз способу життя і харчування» незамінний для початку роботи з клієнтами, охочими відкоригувати вагу. Саме тому ми включили його до переліку послуг, які доступні власникам пакету «Ультра»  Everyday Studio. Цей інструмент оцінки ідеальний для дієтологів, фітнес-інструкторів і дієтологічних центрів. Фахівець зможе побачити повну картину стану організму клієнта в максимально стислі терміни. Наша співпраця допоможе багатьом людям безпечно знизити вагу, поліпшити показники здоров’я і почати нове життя!

Пройти тест.