Просування послуг дієтолога в Інтернеті – більше Клієнтів при мінімумі зусиль!

Сьогодні масово популяризується концепція здорового способу життя, в тому числі і правильного харчування. І так як кожна людина унікальна і вимагає індивідуального підходу, все більшу затребуваність набувають професії дієтолога і тренера по дієтології.

Список дієтологів зростає з кожним днем, адже відкрити свій бізнес в цій сфері не складно, при наявності знань, досвіду, вміння працювати з клієнтами та чути їх потреби. Вам знадобиться бізнес-план, стартовий капітал, зручний офіс. Але як знайти Клієнтів і зробити свою справу дійсно успішним?

Пошук клієнтів для діетолога

Уже минули часи, коли можна було розмістити рекламу в журналі, або на брошурі. Все більше людей шукають список дієтологів свого міста в Інтернеті. Тому, дуже важливо створити сайт і розкрутити свої послуги. Очевидно, що ваша пряма спеціалізація – консультувати Клієнтів і допомагати їм знайти оптимальний режим харчування. Щоб не відволікатися від основних завдань і не розпорошувати свої зусилля, питання просування можна делегувати на професіоналів

Великий досвід роботи, база дієтологів і арсенал задоволених Клієнтів – те, чим може похвалитися компанія Everyday. Ми пропонуємо  забезпечення и  і різноманітний спектр послуг для дієтологів, які бажають розширити свою клієнтську базу.

Ви можете замовити (при  покупці пакета  “Стандарт” і“Ультра”):

  • розміщення в нашому реєстрі дієтологів
  • налаштууван і супровід рекламної кампанії по трьом комерційним запитам

Для чого потрібно просування послуг дієтолога

Недостаточно створити сайт і сподіватися, що потенційні Клієнти дізнаються про нього самостійно.

Пошукові системи ранжирують всі сторінки в Інтернеті за певними принципами, які враховують фахівці Everyday. Для того, щоб Ви стали “видимими” користувачем, важливо врахувати великий список чинників:

  • заголовки;
  • підпис в футері;
  • кількість і якість посилань, що рекомендують перейти на ваш сайт;
  • контекстну рекламу;
  • таргет.

Користувач знайде рейтинг лікарів-дієтологів і зацікавиться Вашим описом, він захоче вивчити інформацію докладніше. Тому, в завдання Everyday входить оптимізація сайту, що зробить його привабливим як для пошукових роботів, так і для відвідувачів сторінки. Зі збільшенням їх числа, буде рости і Ваш доход.

Everyday пропонує збільшення потоку Клієнтів “під ключ”. Це означає, що всі організаційні питання лягають на нас. Вам потрібно лише приймати заявки і допомагати людям на шляху до їх мрії!