1. Чи можна вивести на друк складену програму?
Відповідь: Так складений раціон можливо вивести на друк. Така функція називається Експортувати.
Поставивши галочку на «на розширений варіант експорту», раціон вийде на друк з рецептами і продуктами, вітамінами і мікроелементамі
2. Чи можлива відправка складеного раціону на електронну пошту клієнта?
Відповідь: Так після того, як Ви передали і відредагували (по потребі) раціон, він зберігається в форматі Word і Ви можете відправляти його на електронну пошту Кліента.
Кроме того, інформацію про складений раціоні Ваші клієнти можуть дивитися в нашому безкоштовному мобільному додатку.
3. Програма сама автоматично складає раціон харчування тільки на тиждень, інформація зберігається чи ні?
Відповідь: Так, складена програма зберігається і ви можете використовувати її в якості основи для складання харчування на наступний тиждень для цього або будь-якого іншого Вашого Кліента.
4. В якому тарифі є функція автоматичного складання раціону?
Відповідь: Автоматичне складання раціону ( «Генератор харчування») є в тарифі «Стандартний» і«Ультра». Детальніше про його функціональності можна дізнатися в навчальному відео на нашому каналі
5. Які умови придбання програми
Відповідь: Оплата здійснюється на карту. Після оплати ми відкриваємо Вам доступ до придбаного плану.
6. Скажіть будь ласка чи розраховує програма автоматично раціон по заданих параметрах вітамінів ???
Відповідь: Автоматично раціон по заданій кількості вітамінів програма не рахує. Є можливість бачити статистику вітамінів і мінералів в створеному раціоні
7. Кому можна задавати питання по користуванню програмою?
Відповідь: Програма проста в роботі. Є докладний друковане і відео управління.Якщо ж все-таки необхідне пояснення – працює Технічна підтримка (пошта, чат) .
8. Чому Мої розрахунки енергетичної цінності раціону не збігаються з Вашими?
Вся причина приховується в більш точному підході при розрахунках енергетичної цінності раціону (ЕЦР). Так, для визначення ЕЦР Ви, найімовірніше, користуєтеся поширеною серед дієтологів таблицею, опублікованій в працях Шевченко і Баранова, або звичайним дієт-калькулятором, який використовує ті ж данні.
Формула, що базується на параметрах цієї таблиці показує досить точний результат. ЇЇ використання цілком виправдано. Але в таблиці вказані лише середні значення для кожного класу речовин. Точні значення можуть злегка відрізнятися від речовини до речовини
Ми в Everyday Studio віддаємо перевагу більш точним значенням, отриманим в ході лабораторних досліджень російських і американських вчених:
- Довіднику І.М. Скурихина (більше 1 тис. Продуктів)
- Довіднику Міністерства сільського господарства США (понад 8 тис. Продуктів)
Так, база даних продуктів Everyday – це вибірка найпоширеніших продуктів із зазначених вище довідників. Під найпоширенішими ми маємо на увазі продукти, які найчастіше використовуються усіма діетологами- нашими Кліентами
В зв’язку з зазначеним вище наші розрахунки точніші ніж використання усередненої формули. В той же час, ніхто не заважає формувати власну базу зі своїми характеристиками
Посилання за темою
- Клиническая диетология / Под редакцией акад. РАМН В.Т. Ивашкина. — М.: ГЭОТАР-Медиа, 2009. — 256 с. — (Библиотека врача-срециалиста). — ISBN 978-5-9704-0894-0
- Диетология / Под ред. А. Ю. Барановского. — 4-е изд.. — СПб.: Питер, 213. — 1024 с. — (Спутник врача). — 1000 экз. — ISBN 978-5-496-00616-3
- Химический состав пищевых продуктов. Кн. 2: Справоч-X 46 ные таблицы содержания аминокислот, жирных кислот, витаминов, макро- и микроэлементов, органических кислот и углеводов / Под ред. проф., д-ра техн. наук И.М. Скурихина и проф., д-ра мед. наук М.Н. Волгарева.— 2-е изд., перераб. и доп. -M.: Агропромиздат, 1987.-360 с.
- https://apps.fas.usda.gov/psdonline/app/index.html#/app/home
9. Как подобрать белковый или углеводный рацион в генераторе?
Ответ: Можно воспользоваться уже готовыми схемами дня или создать свою схему, внеся все данные Клиента и % соотношение Б/Ж/У. При выборе схемы в Генераторе будут подбираться варианты “близкие” к указанной +-5%.
10. Що робити якщо постійно зависає програма?
Відповідь: Everyday Studio – повністю серверний додаток. Всі дані зберігаються в хмарі, всі операції обробляються в єдиному центрі, розміщеному в потужному дата-центрі. Якщо Студія не завантажується, то в 99% випадків причини криються в Вашому інтернет-з’єднанні. Для того щоб перевірити це, рекомендуємо перевірити доступність сервера.
Повна відповідь на сайті в статті “Системні вимоги для роботи з Everyday Studio”.
11. З якої бази взяті продукти при складанні меню для Клієнта?
Наш список продуктів – це компіляція двох великих довідників. Перший довідник – це база Міністерства Сільського Господарства США. Другий довідник – “Хімічний склад російських харчових продуктів” під редакцією І. М. Скуріхіна. ДОКЛАДНІШЕ
12. Чи буде доступ при складанні страв до баз інших дієтологів?
У дієтолога не буде доступу до баз, сформованих іншими користувачами Everyday Studio. Рівнозначно, як і інші продукти / страви не будуть доступні іншим користувачам.
13. Чи можливо отримувати повідомлення від Клієнтів з мобільного додатка, не заходячи в програмне забезпечення дієтолога?
Повідомлення від Клієнтів можна отримувати на сайті. У пакеті «Базовий» не передбачена зворотний зв’язок, а в пакеті «Стандарт» при внесенні інформації Клієнтом в додаток до дієтолога на поштову скриньку приходить повідомлення, що прискорює процес зворотного зв’язку.
14. Як дієтологу самостійно внести продукти, які не запропоновані в списку програми? Наприклад, хочу написати: «Виключити вуглеводи», а не вибирати всі продукти, наприклад: хліб, рис…”
Кнопки «виключити вуглеводи» немає. Є виключені продукти. Поле «Заборонені продукти» дієтолог знайде в профілі Клієнта. сюди ми можемо додати продукти, але не страви. А при складанні меню, програма автоматично виключить всі страви, до складу яких входять заборонені продукти. Коли ми заходимо в харчування на тиждень, то всі продукти і страви, до складу яких входять заборонені продукти, будуть перекреслені червоним для конкретного Клієнта. Список заборонених продуктів дієтолог може коригувати в будь-який момент. Для більш детальної інформації рекомендуємо подивитися відео «Заборонені продукти».
15. Чи можливо вносити дозування препаратів в “Планувальнику”?
Так, звичайно! Дивіться докладніше на відео, як внести дозування препаратів в “Планувальнику”
16. Чи є можливість бачити інгредієнти до рецепту клієнтом в мобільному додатку (наприклад: яйця 1 шт, спаржа 100 гр і т. п.)?
17. Чи можна норму по Б / Ж / В встановлювати з власних розрахунків, а не автоматичних?
Пропорції по Б / Ж / В можна регулювати шляхом призначення схеми дня на кожен день або на весь тиждень Клієнта. Схеми дня є стандартні, а також можна зробити свої власні https://www.youtube.com/watch?v=Dp0vShWLRBo
18. Чому при складанні раціону за розкладом Everyday Studio деякі страви і продукти напівпрозорі?! І що значить, якщо страва закреслена і світиться червоним кольором?
1. «Прозорість» означає, що страва або продукт були видалені з бази. Вам варто пошукати доступний аналог (можливо страву було відредаговано і внесаени точніші правки). Така ситуація може виникнути, якщо Ви копіювали старе меню (коли ця страва ще була).
2. Якщо продукт або страва закреслені і червоного кольору – це означає, що використаний заборонений для поточного Клієнта продукт в складі страви!
19. Останнім часом у багатьох користувачів виникає багато проблем в додатку: Цифри (заміри) НЕ прокручуються, звіти не відправляються або копіюються по кілька однакових. Скажіть, будь ласка, в чому проблема, ці неполадки можливо виправити?
Дійсно почастішали скарги користувачів мобільних додатків, які не завжди можливо діагностувати. Це пов’язано переважно з серйозними архітектурними змінами з боку Google і Apple.
З рекомендацій користувачам на сьогодні – не писати занадто довгі повідомлення і намагатися не перемикатися між різними додатками в процесі підготовки повідомлень. Оскільки більшість скарг, як ми бачимо, пов’язані саме з цим. Розуміємо, що сьогоднішні реалії вимагають забезпечення стабільності роботи додатка в будь-яких умовах. У зв’язку з цим, ми зараз працюємо над великим апдейтом мобільних додатків. Ми також опрацьовуємо механізми, які дозволять налагодити технічний супровід користувачів додатка без участі дієтолога, тому що розуміємо, що це створює додаткове навантаження.