Наша компанія пропонує величезну кількість послуг і програмних продуктів, які допомагають в роботі дієтологів і фітнес-тренерам, як початківцям, так і давно займаються своєю справою. Багато наших Клієнти вже довгий час користуються нашими послугами і залишаються задоволені.
Основний наш продукт —   Everyday Studio
Потужний конструктор харчування і тренувань, призначений в першу чергу для професіоналів. До складу Студії входить віртуальне робоче місце фахівця, а також безкоштовний мобільний додаток, яке дозволяє налагодити тісний двосторонній зв’язок фахівців з Клієнтами.
Внести оплату за наші послуги дуже легко.

Оплата вноситься за допомогою платіжного сервісу Liqpay. LiqPay – відкритий web-інтерфейс, електронний гаманець, який позволяє приймати платежі і переводити гроші за допомогою мобільного телефону, інтернету і платіжних карт у всьому світі. Сервіс моментальних платежів Liqpay створений Приватні Банком, дуже зручний для миттєвого перекладу і конвертації грошей. Через Приват 24-абсолютно безкоштовно, миттєво і надійно. Так що працювати з компанією Everyday просто і надійно, а продукти EverydayStudio допомагають економити багато часу нашим Клієнтам!