Планування і контроль

Розділ «Завдання» – це автоматизоване робоче місце дієтолога, в яке можна вносити події з прив’язкою до часу або до конкретного Клієнта, а потім контролювати їх виконання. До певного виконавця можна вести список (оплата, дзвінок, квартальний звіт і т.д.), які ніхто не буде бачити, крім Вас і Клієнта. Є можливість фільтрації виконаних і невиконаних завдань. Також, якщо у Вас є власний сайт, Ви можете за допомогою розділу «Завдання» організувати електронний запис на прийом в клініку.

Спільне ведення Клієнта дієтологом і фітнес інструктором

Программа складання харчування і тренувань передбачає можливість працювати з Клієнтом не тільки декільком дієтологів, але і дієтологам з фітнес інструкторами. Такий підхід дозволяє максимально ефективно досягти мети кліента

В конструктор тренувань включені всі базові вправи, які були розроблені і записані Everyday Studio. Дані вправи можна використовувати при плануванні розпорядку дня Клієнтів. Деякі вправи супроводжуються не тільки фотографіями і описом, а й відео ролікамі. Конструктор харчування онлайн адаптований для найбільш структурованого і ефективного розподілу раціону Клієнтів за допомогою бази продуктів і розділів для формування плану харчування

Мобільний додаток

Однією з головних родзинок програми складання харчування і тренувань Everyday Studio є мобільний додаток для ваших Кліентов.

Встановивши додаток, вашому Клієнту будуть приходити повідомлення про всі необхідні прийоми їжі або рідини; Ви можете об’єднувати незаплановані прийоми їжі або фізичної активності. Ви можете отримати доступ до цієї інформації в будь-який момент і, при необхідності, скорегувати подальший план харчування для Ваших Клієнтів для досягнення максимального результату; В додатку можна вносити вагу і інші параметри; Можна дивитися динаміку результатів; Переглядати вправи через телефон.

Софт для дієтолога забезпечує логічну, структурну форму зберігання інформації і всіх необхідних баз даних, які використовувалися в роботі з Клієнтами, 24 години на добу. Доступ до цієї інформації можна отримати в будь-який час з будь-якого комп’ютера або смартфона, який підключений до мережі Інтернет.

Облік заборонених продуктів для кожного Клієнта

Софт дієтолога надає можливість виключати з бази конструктора харчування ті продукти, які заборонені Клієнту, таким чином програмний комплекс дієтолога не допускає використання виключених продуктів при плануванні харчування

Єдина база Клієнтів

В розділі «Клієнти» можна записувати і зберігати інформацію про Клієнтів: приватні дані, телефон, Mail, антропометрії (дослідження вимірів тіла), інформацію про оплату послуг Клієнтом. Також допустима фільтрація Клієнтів, перегляд активності ведення Клієнтів і додавання статуса.

Готова база продуктів і страв

Программа складання харчування і тренувань включає в себе базу з продуктів, які Ви вважаєте необхідно використовувати в своїй роботі при формуванні плану харчування Клієнта. База містить понад 4 тис. продуктів і 2 тис. страв з докладними характеристиками. У ній Ви також можете використовувати готову американську базу продуктів сільського господарства USDA або російську базу довідників хімічного складу Скурихина І.М.

Конструктор харчування

С допомогою конструктора харчування, Ви можете в режимі онлайн розраховувати:

всі необхідні параметри раціону для Клієнтів:

на один прийом їжі, на кожен день, тиждень або місяць;

копіювати дані про прийом їжі між Клієнтами;

здійснювати групові операції (копіювання тижнів одним кліком і т.п.);

для формування плану харчування використовувати існуючу в программі базу з тих продуктів, які Ви вважаєте необхідно використовувати в своїй роботі;

скористатися американською базою сільського господарства USDA або російською базою

Обмін досвідом і знаннями, зформіровані програми харчування і тренувань можна передавати колегам з інших міст, центрів, стран.

Розсилка

Клієнту можна відправити на пошту в вигляді текстового документа, якщо є необхідність:

Раціон харчування і програму тренувань;

Звіт про прийом вітамінів в раціоні;

Пропущенні події;