Призначений для дієтолога, консультанта з харчування, фітнес тренера

Вартість 29$ місяць

Програма складання дієти смотреть видео

Everyday Studio пропонує програмне забезпечення для дієтологів і тренерів з дієтології. Ми враховуємо специфіку різних типів бізнесу та розробили універсальні рішення з урахуванням нюансів для кожного з них

Якщо ви недавно відкрили приватну практику і консультуєте до 20 Клієнтів, оптимальним рішенням стане програма складання дієти від Everyday Studio.

У вас є можливість вибрати один з 3 тарифних планів і приступити до використання програми відразу ж після оплати. “Базовий” пакет – найкраще рішення на старті кар’єри дієтолога. Він містить всю необхідну інформацію і дозволяє доповнювати її своїми власними напрацюваннями. Everyday Studio допомагає оптимізувати індивідуальну роботу з Клієнтами, адже більше не потрібно витрачати час на ведення записів вручну, їх пошук, боятися за збереження інформації.

У міру розширення бізнесу й ускладнення завдань, ви можете перейти до пакетів “Стандартний” і “Ультра”, які відкривають ще більше можливостей!

Базовий пакет

Всього за 29 $ в місяць, ви отримуєте 4 основні розділи: Клієнти; планувальник; бібліотека; Керівництво. А також звіти для відправки на пошту Клієнта і звіти від Клієнта.

Клієнти

 Програма складання раціонів харчування дозволить вам зберігати повний спектр даних про своїх Клієнтів. Це не тільки стандартні особисті дані та контакти, як в будь-якому записнику, а й візуалізація параметрів. Також, ви зможете відслідковувати внесення Клієнтом оплат. Це дозволить вам розвантажити голову і паперовий щоденник, робити акцент не на деталях, а на формуванні концепції роботи з конкретним клієнтом.

Планувальник

Комп’ютерная програма дієтолога дозволяє індивідуально спланувати харчування і фізичні навантаження для Клієнта, який побачить свій особистий план на смартфоні. У Everyday Studio також передбачена можливість експортування раціону в текстовий документ для подальшої відправки Клієнту. Такий професійний підхід відразу викликає повагу у Клієнтів, адже конструктор правильного харчування полегшує життя не тільки вам, але і їм. Набагато легше змінити свій раціон і спосіб життя, коли вся інформація структурована і доступна.

Бібліотека

Программа розрахунку раціонів харчування не була б повною без розділу “Бібліотека”, який дуже затребуваний навіть серед досвідчених дієтологів. Тут можна знайти великий перелік здорових продуктів і готових страв з них. Базу можна самостійно поповнювати своїми рецептами. APM для дієтолога стане незамінним помічником для швидкого пошуку або внесення інформації. Всі відомості, необхідні для роботи тепер зібрані в єдиному місці.

Керування

Компьютерная програма для дієтолога “Everyday Studio” дуже проста у використанні і інтуїтивно зрозуміла. Адже ніхто не хоче витрачати час Клієнта на сеансі, довго вбиваючи або шукаючи необхідні дані. Але про всяк випадок, ми розробили такий корисний розділ, як “Керівництво”, який допоможе вам швидше освоїти програму. Текстові та відео-інструкції підкажуть нюанси і секрети роботи з “Everyday Studio”.

Звіти

Документ для друку і відправки:

Пакети “Стандартний” і “Ультра”мають розширений функціонал, актуальний для дієтологічних кабінетів, клінік і спортивних клубів. Дізнатися докладніше ви можете на нашому сайті.