Призначений для оздоровчих і лікувальних центрів, кабінетів дієтології та фітнес клубів

Вартість: 49$  на місяць

Замовити

Програма для складання раціонів харчуваннясмотреть видео

Ще не так давно, професії дієтолога і тренера по дієтології вважалися дуже рідкісними. Відчувався брак інформації, і люди, які нею володіли могли приймати лише обмежену кількість Клієнтів. Зараз все змінилося – відомостей про зміну способу життя, вправ, рецептів настільки багато, що навіть досвідчений дієтолог потребує якісного програмного забезпечення для їх упорядкування

Програма розрахунку тренувань і раціону харчування Everyday Studio успішно справляється з цими завданнями. Ми пропонуємо програмне забезпечення дієтолога під будь-яку специфіку бізнесу – як для приватних фахівців з невеликою кількістю клієнтів, так і для величезних оздоровчих центрів багатопрофільного направлення.

В залежності від ваших завдань і планів з розширення бізнесу, складання програми тренувань і харчування онлайн, можна вести в одному з пакетів Everyday Studio:

Тарифный план “Стандартний”

Тариф “Стандартний” оптимально підходить для великих дієтологічних кабінетів, де актуальний на велику кількість користувачів. Це означає, що програма розрахунку тренувань і харчування буде доступна кільком фахівцям, що працюють з одним клієнтом. Повний доступ до всієї інформації буде у головного користувача, наприклад адміністратора кабінета.

Програма для складання раціону харчування Everyday Studio в пакеті “Стандартний” пропонує доступ до наступних розділів:

Клієнти –  ви отримуєте повний спектр інформації про свого Клієнта. Не тільки ім’я, вік та інші стандартні відомості, а й особливості їх розпорядку дня, цілі, побажання, слабкі сторони і т.д. Дієтологу більше не потрібно зберігати ці дані в голові або шукати в щоденнику перед сеансом. Програма також дозволяє відстежити зміни Клієнтів, візуалізувати їх параметри в графічному вигляді. Тут же зберігається вся платіжна інформація;

Планувальник -фахівці вашого центру можуть скласти індивідуальний план харчування і тренувань для своїх Клієнтів. Програма для складання раціону харчування дає можливість експортувати складене меню і відправити його на пошту Клієнта;

Завдання –  зручний розклад, де можна фіксувати всі активності. Так ви не забудете про сеанс, термін оплати, необхідність зателефонувати Клієнту. Everyday Studio своєчасно нагадає вам про всі домовленості;

Бібліотека – в цій базі зберігаються всі необхідні компоненти для складання графіка харчування і тренувань. Ви можете скористатися як напрацюваннями Everyday Studio, так і додати свої!

Керівництво – за допомогою цього розділу, ви не витратите багато часу на навчання нових співробітників роботі з програмою. Текстові та відео-інструкції допоможуть швидко освоїти Everyday Studio.

Звіти

Документ для друку і відправлення

Повідомлення від Клієнта на пошту фахівця:

  • антропометрія
  • незапланований прийом їжі

Є можливість установки Чат-бота в telegram, для поліпшення взаємодії Дієтолог-Клієнт!

Окрім перерахованих розділів, в “Стандарт” – пакеті доступна функція Генератор харчування. Після введення основної інформації про клієнта, програма для складання раціону харчування, сама запропонує оптимальне меню, яке можна залишити в первісному вигляді, або внести свої зміни. Для створення генератора ми використовували кращий досвід світових дієтологів. Програма розрахунку тренувань також дає можливість підготовки звітів, в тому числі по приймані Клієнтом вітаміни.

Приємним доповненням до всіх можливостей пакета “Стандартний” є розміщення інформації про Вас у нас на сайті (за бажанням).

Скористайтесь тарифним планом “Стандартний” за вигідною вартості 49 $ \ місяць і всі завдання вашого оздоровчого центру будуть закриті. А при розширенні бізнесу- ознайомтесь з пакетом “Ультра”!