Як відомо, робота дієтологів дуже специфічна, відповідальна і вимагає особливої ​​уважності, адже щодня доводиться працювати з великою кількістю людей. Їм необхідна фіксація і зберігання всієї інформації, яку в голові неможливо, та й не потрібно, тримати.

Програма, яку пропонує компанія Everyday, призначена для логічного упорядкування інформації про Клієнтів, з якими працюють дієтологи і фітнес-тренера. Програма складання харчування і тренувань дозволяє в автоматичному режимі, дуже швидко розрахувати необхідні параметри щодо раціону та фізичних навантажень абсолютно всіх Клієнтів.

Список Клієнтів є максимально інформативним, завдяки показниками зміни ваги. Софт дієтолога дає унікальну можливість скористатися вже складеним списком страв і продуктів або ж створити свою базу, підлаштувати під кожного Клієнта індивідуально. При цьому є можливість задавати сезонність необхідних продуктів.

Для зручного користування, створено спеціальний мобільний додаток для Клієнтів, які будуть перебувати під постійним контролем дієтолога.

Кому підійде програмне забезпечення

Презентація програмного комплексу Everyday

Everyday Studio– новітній, інноваційний конструктор харчування онлайн. Дана програма відмінно підійде для:

  • Дієтологів.
  • Дієтологічних центрів.
  • Фітнес-центрів і тренерів.
  • Різних медичних центрів.

Якщо ви – успішний фахівець своєї справи, який хоче постійно збільшувати список Клієнтів, то програма Everyday Studio – це те, що вам потрібно. Софт для дієтолога стане незамінним помічником в організації правильного харчування і тренувань. Програмне забезпечення дозволить дивувати Ваших постійних Клієнтів і заводити нових, що дозволить збільшити свій дохід. За допомогою Everyday Studio не потрібно записувати ніяку інформацію або зберігати її в голові. Ми подбали про вас, створивши програмний комплекс дієтолога.

Що ми пропонуємо?

Конструктор тренувань. Програма складає план тренувань, враховуючи всі особливості організму, а також цілі, які необхідно досягти після фізичних вправ. Дієтологи і фітнес-тренера за допомогою конструктора тренувань зможуть відповідати на всі питання і ефективно супроводжувати тренування.

Конструктор харчування онлайн. Упорядкування раціону, планування харчування, все це дозволить отримати Клієнтам новий і якісний рівень обслуговування. А грамотна складена система харчування позбавить їх від проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Автоматизоване робоче місце дієтолога. Дозволяє надати Клієнтам максимально високий рівень якості обслуговування. У Клієнта постійно буде знаходитися щоденник харчування, за допомогою якого він зможе не турбуватися про свій раціон.

Everyday Studio – унікальний програмний комплекс, в якому об’єднані планування дієт, режим тренувань і режим дня. Завдяки інноваційній програмі, діяльність дієтологів вийде на новий якісний рівень, що позитивно відіб’ється на Клієнтах

Ми постійно працюємо над удосконаленням програми. При цьому співвідношення ціни і якості є ідеальним. Переконатися в цьому ви зможете, ознайомившись з тарифними планами. Замовляйте у нас Everyday Studio, йдіть в ногу з часом і радуйте своїх Клієнтів!

Тарифні плани

 “Базовий”“Стандартний”“Ультра”
Кількість користувачів1210
Кількість клієнтів

20

При відправленні в архів Клієнтів, інформація про них зберігається протягом півроку, а потом видаляється.

100

При відправленні в архів Клієнтів, інформація про них зберігається в кількості до 500 осіб. Більше 500 осіб– інформація видаляється.

200

При відправленні в архів Клієнтів, інформація про них зберігається незалежно від кількості осіб і часу.

Кількість офісів113
Компоненти бібліотекиВсе додані Вами елементи бібліотеки (продукти, блюда і т.д.) потрапляють в спільну базу Студїї і доступні всим користувачамВсе додані Вами елементи бібліотеки доступні тільки Вам і поміщаються в «Свою Базу»Все додані Вами елементи бібліотеки доступні тільки Вам і поміщаються в «Свою Базу»
Онлайн підтримкаПн-Пт 10:00-13:00Пн-Пт 10:00-18:00
Офлайн підтримка+++
Навчальна документація+++
Оновлення комплекса+++
Вартість29$ / місяць49$ / месяц99$ / месяц
ІнформаціяДетальніше »Детальніше »Детальніше »
 ЗамовитиЗамовитиЗамовити

 

Безкоштовні послуги

Калькулятор калорійостиЩоденник харчування

Калькулятор калорійності дозволить вам розрахувати кількість енергії, яку необхідно щодня отримувати вашому організму в залежності від вашого зросту, ваги, віку і рівня фізичної активності.

Детальніше

Хочете запланувати свій раціон на день або розрахувати калорійність меню на тиждень, місяць? З нашим безкоштовним калькулятором зробити це легко! Адже в ньому представлена ​​найбільша база продуктів і страв.

Детальніше

Перейти в калькуляторПерейти в щоденник харчування