Кожен дієтолог і фітнес-тренер добре знає, як складно розрахувати норму вітамінів в щоденному раціоні людини. Для схуднення або ж для підтримки, придбаних форм тіла.

Добова  норма вітамінів у кожної людини різна. Тому потрібно точно знати, все про дії, раціони і способи життя людини, для якого робиться розрахунок. Основною функцією, яка найбільшим чином впливає на підрахунок кількості вітамінів, є активність людини протягом усього дня. Потрібно вказувати кожен крок, як ви розумієте це зовсім не просто і самому не справиться.

Але які норми вітамінів для людини і чи варто їх шукати в аптеках? Як правило, аптеки пропонують таблетки, в яких, або не вистачає вітамінів для організму, або їх занадто багато, що теж дуже погано. Найкраще їсти фрукти, овочі, натурального походження, а не лікарські препарати.

Якщо говорити про чоловіків і жінок, чий організм більше потребує вітамінів. То звичайно норма вітамінів для жіночого організму, на багато більша ніж для чоловічого. Особливо вітаміни групи А, а також В, С, Е.

Особливо гостра потреба виникає при вагітності. Для нормального розвитку плода і функціонування організму жінки, яка виношує немовля. Норма споживання вітамінів в день:

  • А – 1 мг в 200г продуктів;
  • В1 – 1 – 2 мг в 300г;
  • В2 – 1.5 – 2.4мг в 300 – 500г;
  • В6 – 2 мг в 200 – 400г;
  • D – 2,5 мг в 100 – 200г;
  • E – 10мг в 10 – 50г;
  • C – 75 – 15 мг;

Кожен вітамін несе в собі здоров’я клітин і органів, якщо присутній в організмі в потрібній кількості. Але не потрібно думати, що чим більше вітамінів, тим краще. Надлишок вітамінів дуже небезпечний для організму. Тому потрібно рахувати кількість уживаних вітамінів і не перестаратися, щоб тримати організм у формі і щоб не порушувати всмоктування поживних речовин. Щоб в крові людини була потрібна норма вітамінів їх потрібно постійно оновлювати, тому що вони не накопичуються, не рахуючи такі групи як – А, D, E, B12.

Але як  же вирахувати самому, потрібну норму вітамінів, щоб бути у формі і здоровим? Це насправді це дуже тривалий і болісний процес. Адже не всі можуть порахувати за формулою, і розрахувати денну активність.

Можна звичайно в мережі знайти безліч способів, підрахунків, але, по-перше – це занадто складно, по-друге – підрахунки не зовсім вірні. Що може завдати шкоди організму людини.

Якщо ви хочете просто і швидко вести рахунок, з мінімальними витратами часу і ресурсів, тоді звертайтеся до нас. Компанія Everyday, допоможе вам в цьому. У нас розроблена ціла програма, яка автоматично підраховує кількість вітамінів  раціонах людини. Адже якщо присутня саме та кількість вітамінів, яку вимагає організм, всі процеси працюють як одне ціле і людина на багато менше хворіє. Ми з радістю допоможемо всім привести процеси організму в порядок, з нашої автоматичної програмою. Звертайтесь і будьте здорові.